Jesteśmy jest siecią detaliczną zajmującą się sprzedażą ryb świeżych, wędzonych, mrożonych, owoców morza i przetworów rybnych. Nasze początki sięgają roku 1993, kiedy to w Raciborzu założyliśmy hurtownię, zaopatrującą lokalne sklepy spożywcze w produkty rybne. 

Naszą misją jest zapewnienie uśmiechu ze smakiem w trakcie każdego posiłku poprzez dostarczanie ryb z całego świata, czyniąc je osiągalne dla każdej osoby.

Klienci zaczęli doceniać dystrybuowane przez nas produkty i tak w 2000 roku powstał pierwszy sklep detaliczny pod nazwą „Łosoś”, oferujący produkty typowo rybne. Wysoka jakość oraz świeżość produktów zaowocowała zaufaniem wśród klientów, stąd nieprzypadkowo promujemy naszą markę pod szyldem „Delikatesy Łosoś”. Wychodząc naprzeciw naszym lokalnym klientom zaczęliśmy stale zwiększać skalę naszej działalności rozbudowując swoją sieć sklepów.

Sprawdź nasze
sklepy stacjonarne:

0
Lat na rynku
0
Sklepów
stacjonarnych
0
Produktów
w ofercie
0
Dostawców

Aktualne promocje:

https://delikatesylosos.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/62a06a087767e.jpg
https://delikatesylosos.pl/modules/iqithtmlandbanners/uploads/images/62a0693e431ff.jpg

Do dnia dzisiejszego produkty oferowane są w 14 punktach sprzedaży detalicznej
w 12 miastach na Śląsku oraz Opolszczyźnie. 

Asortyment jest stale poszerzany, ostatnie lata to praca nad asortymentem ryb świeżych oraz produktów bez konserwantów. Po 25 latach działalności nawiązaliśmy współpracę z ponad 50 dostawcami których jakość dostarczanych produktów jest stale monitorowana.

Ciężka praca włożona w poszerzanie asortymentu zaowocowała szerokim wyborem produktów ryb wędzonych, mrożonych świeżych, owoców morza oraz przetworów rybnych, które na przestrzeni lat znajdywały zaufanie wśród coraz to większej grupie lokalnych klientów.

Ryby świeże są dostarczane do sklepów 3-4 razy w tygodniu, co gwarantuje świeżość produktów każdego dnia. Wędzenie ryb jest znane jako najstarszy sposób wędzenia ryb, a My nie odchodzą od tradycji oferując wysokiej jakości produkty wędzone naturalnym dymem wędzarniczym. Ryby mrożone pochodzą z łowisk certyfikowanych MSC, są to ryby produkowane bezpośrednio na statkach tz. „Produkcji Morskiej”. 

Nie potrafisz znaleźć w swoim mieście świeżych, smacznych ryb od sprawdzonych dostawców ? Zależy ci na zdrowym stylu życia, a przy okazji cenisz smak spożywanych potraw ? A może szukasz przepisów na obiad czy kolacje? To właśnie nad rozwiązaniem tych problemów pracowaliśmy w 2020 przy tworzeniu sklepu internetowego.

Chcemy wyjść z naszymi sprawdzonymi produktami które zyskały zaufanie na lokalnym rynku umożliwiając zamówienie oraz dostawę naszych produktów w dowolne miejsce w Polsce  Jesteśmy tu właśnie dla Ciebie.

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.