Konserwy

Bogaty wybór rybnych konserw i przetworów od znanych i lubianych producentów

W sklepie rybnym online Delikatesy Łosoś odnajdziesz bogaty wybór konserw rybnych trafiających w gusta każdego smakosza. Mogą one stanowić niezależną przekąskę lub dodatek do przygotowanego dania. W naszej ofercie znajdują się zarówno ryby w puszce czy słoiku jak również sałatki rybne, wątróbki, byczki, sajry w doskonałej cenie. Spośród nich nasi klienci najchętniej wybierają szproty wędzone, makrelę w puszce w sosie pomidorowym lub oleju, tuńczyka w puszce, filet z tuńczyka w oleju, sardynki w oleju oraz sałatki z tuńczykiem. Rybne przetwory znajdujące się w naszym sklepie rybnym pochodzą od znanych i lubianych producentów tj. Rio Mare, Lisner, King Oscar, Riga Gold, Appel, Łosoś Ustka.

Sklep rybny Delikatesy Łosoś oferuje najlepszej jakości konserwy rybne z dostawą do domu

W Delikatesach Łosoś przykładamy ogromną wagę do jakości oferowanych przez nas produktów. Posiadamy konserwy rybne i przetwory wyłącznie od sprawdzonych, certyfikowanych producentów, którzy zachowują rygorystyczne standardy ich wytwarzania i przechowywania. Gwarancję zachowania świeżości zapewnia realizowana przez nas szybka dostawa. Zapraszamy do zakupu rybnych przetworów!

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.