Sklep rybny online - czy to możliwe? Czy ryba z dostawą zachowa świeżość? Sprawdź w internetowym sklepie rybnym Delikatesy Łosoś
Sklepy rybne online cieszą się na polskim rynku coraz większą popularnością. Wiąże się to z niezmiennie rosnącej świadomości rybnych smakoszy, poszukujących ryb najwyższej jakości ze sprawdzonego źródła. Wielu nieprzekonanych do takiej formy zakupu żywności zadaje sobie pytanie, czy ryba z dostawą zachowa swoją świeżość? Czy funkcjonowanie internetowego sklepu rybnego i oferowanie wysokiej jakości ryby da się połączyć? Odpowiedź na oba pytania jest prosta - oczywiście, że tak! Postaramy się to Wam pokazać na przykładzie naszego sklepu rybnego online Delikatesy Łosoś.

Jak powstał internetowy sklep rybny Delikatesy Łosoś? Od pierwszego sklepu stacjonarnego do delikatesów rybnych online.

Delikatesy Łosoś to dynamicznie rozwijająca się polska firma rodzinna, specjalizująca w dystrybucji świeżych ryb i owoców morza. Nasz pierwszy sklep rybny powstał w 2000 roku. Od tego czasu z powodzeniem rozwinęliśmy sieć 14 stacjonarnych delikatesów rybnych zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego i opolskiego. Jesteśmy obecni w największych miastach tego regionu tj. w Katowicach, Opolu, Bytomiu, Zabrzu, Rudzie Śląskiej, Żorach, Tychach czy Jastrzębiu, a także w nieco mniejszych miejscowościach: Głubczycach, Kędzierzynie, Koźlu, Prudniku czy Knurowie. Staliśmy się rozpoznawalną regionalną marką oferującą szeroki wybór ryb i owoców morza sprowadzanych z całego świata. W naszym sklepie rybnym odnajdziesz wiele rodzajów ryb świeżych pod postacią filetów lub polędwic: łososie, łososie MOWI, dorsze, dorady, labraksy, śledzie, pstrągi, karpie, makrele, czy halibuty. To jednak nie wszystko. Posiadamy szeroką ofertę ryb wędzonych na ciepło i zimno tj. polędwice z jesiotra i tuńczyka, steki z łososia, halibuta czy zębacza, tusze z  makreli, dorsza czy morszczuka, a także całe ryby: węgorza i pstrąga, Ryby mrożone sprowadzamy z najdalszych zakątków świata - mirunę czy miętusa importujemy aż z Nowej Zelandii. W roku 2020 postanowiliśmy przenieść nasze doświadczenie do Internetu. Tak powstał internetowy sklep rybny Delikatesy Łosoś, oferujący świeże ryby klientom w całej Polsce, z dostawą do domu.

W sklepie rybnym online Delikatesy Łosoś stawiamy na jakość oferowanych produktów z dostawą do domu.

Od początku działalności naszą misją jest dostarczanie świeżych, najwyższej jakości ryb i owoców morza na polskie stoły w jak najkrótszym czasie od połowu. Aby zrealizować ten cel kluczowe znaczenie dla naszego sklepu rybnego online stanowi wybór odpowiednich dostawców. Stawiamy na sprawdzonych producentów, posiadających certyfikaty odpowiedzialnych hodowli (ASC) i połowów (MSC). Kupujemy od nich wyłącznie ryby najwyższej jakości. To jednak nie jedyne kryteria, które bierzemy pod uwagę wybierając dostawców naszych produktów. Z punktu widzenia utrzymania jakości i świeżości ryby istotne znaczenie ma proces przechowywania oraz czas dostarczenia od momentu połowu. Zwracamy ogromną uwagę na oba aspekty, sprawdzając i analizując procesy logistyczne naszych dostawców przed zakupem produktu.

Przykładowo, oferowane przez nas świeże ryby z Adriatyku od firmy Cromaris tj. dorada czy labraks docierają do naszego centrum logistycznego już w 72 godziny od momentu połowu u wybrzeży Chorwacji w okolicach Zadaru! W przypadku ryb mrożonych w naszym sklepie odnajdziesz jedynie takie, które tuż po połowie zostają filetowane i od razu mrożone bezpośrednio na statkach, tak zwane ryby produkcji morskiej. Takie działanie daje pewność, że ryba nie utraci całego swojego smaku i wartości odżywczych do momentu rozmrożenia. Z kolei ryby przeznaczone do uwędzenia zakupujemy wyłącznie w okresach, kiedy posiadają one najwięcej drogocennych wartości odżywczych. Następnie poddajemy je procesowi wędzenia, który odbywa się co 3 dni. Naszym atutem niewątpliwie jest również posiadanie stacjonarnej sieci sklepów rybnych. Dzięki nim sprowadzane przez nas ryby są sprzedawane na bieżąco, nie podlegają magazynowaniu. Właśnie dlatego w Delikatesach Łosoś, zarówno stacjonarnie, jak i w internetowym sklepie rybnym możesz mieć pewność, że odnajdziesz wyłącznie najświeższe produkty.

Czy możliwe jest dostarczenie świeżej ryby zamówionej przez Internet? W jaki sposób realizujemy wysyłkę produktów w naszym internetowym sklepie rybnym?

W sklepie internetowym Delikatesy Łosoś z najwyższą starannością podchodzimy do realizacji wysyłki, tak by każdy klient mógł cieszyć się niespotykaną świeżością ryby dostarczonej do domu. Otrzymane zamówienia realizujemy od wtorku do czwartku, natychmiast po otrzymaniu świeżych dostaw rybnych. Dzięki temu paczki dostarczane są od środy do piątku. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami kurierskimi, co pozwala nam na dostarczenie 99% zamówień już następnego dnia od momentu ich nadania na terenie całego kraju.

Zanim jednak ryba zostanie wydana kurierowi, podlega drobiazgowemu przygotowaniu, by jej jakość i świeżość pozostała utrzymana w czasie transportu. Pierwszym elementem tego procesu jest hermetyczne pakowanie próżniowe. Następnie dbamy o zachowanie optymalnych warunków termicznych wysyłanej ryby wewnątrz opakowania. W tym celu jest ona szczelnie zamykana w boksie styropianowym STYROBOX wraz z wkładami chłodzącymi. Dzięki tak przygotowanej paczce możesz cieszyć się jakością ryby jakiej nie uświadczysz w produktach marketowych, a co najlepsze, zrealizujesz zamówienie bez wychodzenia z domu. Przekonaj się o tym samodzielnie!

Popularne wpisy

Używamy informacji zapisanych z plików cookies aby zapewnić maksymalną wygodę podczas korzystania z naszego sklepu. Dzielimy się informacjami z współpracującymi z nami firmami badawczymi oraz reklamowymi. Korzystając z naszej strony, akceptujesz używanie plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody, zmień ustawienia dotyczące ciasteczek w swojej przeglądarce.